Мріє відновити історичну спадщину місцевого значення учасник тренінгів з Глухівщини

Продовжуємо знайомство з учасниками тренінгу тренінг «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» у рамках Проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, координатором якого є Сумський національний аграрний університет.

 

Цього разу знайомимо вас з дійсно багатогранною особистістю, учасником тренінгів з Глухівщини. Олександр Майборода ‑ гід-екскурсовод, історик, журналіст, медичний працівник, водій автобуса і зрештою священник. Батюшка Олександр має практичний досвід у паломницькому туризмі. З 2008 року є головуючим Паломницького відділу Конотопської єпархії і офіційно співпрацював з різними верстами населення, у тому числі зі школярами, студентською молоддю та людьми пенсійного віку, як в Україні так і закордоном. Але завжди мріяв відновити історичну спадщину місцевого значення, зокрема етнографію Уланівських земель.

За підтримки родини (дружини і п’ятьох дітей), не байдужих людей та односельців, були відродженні:
– три цілющих джерела;
– прадавнє городище Звенигород;
– другий музей етнографії “Уланівька оселя “;
– перший історичний музеї заснований ще у Радянські часи, що мав статус республіканського значення (засновник Кисиленко);

– партизанська землянка, духовна спадщина та чимало іншого.

У 2016 році Уланівськи землі відсвяткували 600 річний ювілей.
На думку Батюшки Олександра, для покращення розвитку зеленого туризму у с. Уланове необхідно:
1) Ремонт доріг;
2) Свій трансфер-мікроавтобус;
3) Хостел для ночівлі;

4) Антикафе.

“Хочу подякувати всім організаторам та учасникам даного проєкту. Лекції від Світлани Луценко заповнили пробіли у бізнес плануваннях, державних та податкових законів на 200 %. Завдяки тренінгу, знайшлися нові друзі та потенційні партнери, зі своїми проєктами розвитку громади, з їх бізнес ідеями можна створити цілий холдинг, на що з часом і сподіваюся”, – відзначив Олександр Майборода.