Перше засідання партнерства з інклюзивної зайнятості в Сумській області відбулось у онлайн-форматі

Сьогодні, 02.02.2022 у форматі ZOOM-конференції відбулося перше засідання партнерства з інклюзивної зайнятості в Сумській області. Ініціаторами створення партнерства стали Сумська Обласна Державна Адмінвстрація, Сумська обласна служба зайнятості, Сумський національний арарний університет. Таке партнерство є частиною заходів запланованих в рамках реалізації проєкту Міжнародної організації праці «Розширення можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного Трикутника Сумщини».

У вступному слові Тарас Савченко, перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації наголосив на важливості соціального діалогу та співпраці між громадами у сфері розвитку туризму в регіоні. Потужним каталізатором підприємницької активності в регіоні може стати Агенція регіонального розвитку Сумської області, яку також заплановано долучити до складу партнерства.
Під час зустрічі Володимир Підлісний, директор Сумського обласного центру зайнятості був обраний головою правління Партнерства; Олена Мельник, менеджер проєкту, керівник сектору міжнародних проєктів Сумського національного аграрного університету – заступником голови Партнерства. До складу правління Партнерства увійшли 13 осіб підписантів Меморандуму про партнерство та співпрацю з питань розвитку інклюзивного ринку праці в Сумській області. Наразі Партнерство налічує 29 осіб, що представляють сторони проєкту.
Учасниками було затверджено Положення про Партнерство з інклюзивної зайнятості, представлено перші результат моніторингу виконання проекту, присутніх ознайомили з перспективними бізнес-проєктами, що були розроблені учасниками тренінгів «Розпочни власний бізнес».
Підсумовуючи результати зустрічі Тарас Савченко висловив впевненість, що новостворене Партнерство, як і реалізація проекту в цілому сприятиме створенню робочих місць, підвищенню рівня самозайнятості населення Сумської області, формуванню нових туристичних об’єктів та маршрутів, що в свою чергу підвищить привабливість нашого регіону для залучення інвестицій в розвиток сільських територій, покращення рівня життя.