На запрошення заступниці голови Сумської ОДА Вікторії Мідвідь, координатори проєкту Міжнародної організації праці «Розширення можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного Трикутника Сумщини» Олена Мельник (менеджер проєкту) та Олександр Коваленко (асистент менеджера проєкту) з робочим візитом відвідали Березівську територіальну громаду.
У ході візиту з головою Березівської територіальної громади Надією Артеменко було обговорено перспективи залучення громади до партнерства з інклюзивної зайнятості в Сумській області, потреби у формуванні міжмуніципальної співпраці у сфері розвитку зеленого та крафтового туризму в регіоні, а також можливості залучення мешканців Березівської ОТГ до тренінгів «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» у рамках проєкту МОП, що реалізується Сумським національним аграрним університетом.
Після офіційної зустрічі з керуючою справами виконкому Березівської сільської ради Ольгою Горбачовою було організовано невеличку екскурсійну подорож по перспективним туристичним об’єктам громади. Представники СНАУ, разом із заступницею голови СОДА Вікторією Медвідь та очільником відділу туризму управління культури СОДА Сергієм Алексаняном відвідали туристичні локації с. Слоут, а саме садибу зеленого туризму «Веселі куркулі», сільській музей спортивної слави та садибу зеленого туризму.
Приємним завершенням екскурсійної подорожі стало відвідування с. Землянка. У народному музеї Пелагеї Бартош місцева жителька Оксана Анісімова розповіла гостям про відому етнографіню П. Литвинова-Бартош, про традиції та обряди регіону, а місцевий активіст Сергій Рубаник (Сіврюк Сіверський) запросив гостей до своєї садиби зеленого туризму «Медовий гай», та ознайомив з потенційними і вже діючими екскурсійними маршрутами та пригостив питними медами.
Також у с. Землянка відбулося знайомство з місцевими активістами, які мають серйозні наміри розвивати туризм та крафтове виробництво у своєму регіоні та є потенційними учасниками тренінгів та навчальних курсів проєкту «Розширення можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного Трикутника Сумщини».